pages

EAN-Code: 8697875000802

İçerik:
Echinecea extract (echinecea purpurea), mikrokristalize selüloz, magnezyum stearat. 
 

Kullanım Alanları: Echinecea’nın alerjik reaksiyonlarda, üst solunum yolu enfeksiyonlarında etkili olduğu bilinmektedir. Soğuk algınlığının ilk belirtileri görüldüğünde kullanılırsa, hastalık sürecinin hızla atlatılmasına yardımcı olur.

 

Kullanım Şekli: Beslenme desteği olarak, gün içinde 1-3 kapsül Echinecea alınması önerilir.

 

Etkisi: Yapılan çalışmalarda, bitkinin, sağlıklı doku ile hastalığa neden olan mikroorganizmalar arasındaki doğal bariyeri yok eden enzimin oluşumunu engellediği, alyuvarların üretimin ve aktivitesini artırdığı kanıtlanmış, ayrıca nezle ve grip gibi bulaşıcı enfeksiyonlara karşı bünyenin savunmasını sağlayan "interferon” isimli maddenin üretimini arttırmak yolu ile bağışıklık sistemini uyardığı bulunmuştur.

 

Yan Etkileri: Bilinen bir yan etkisi yoktur.

 

Özellikleri: Echinecea ( Echinecea purpurea, Koni Çiçeği), Asteracea familyasından soğuk algınlığı, grip, enfeksiyon, zayıf bağışıklık sistemi, kanserden korunma gibi durumlarda, dünyanın en önemli şifalı bitkilerinden biri olarak bilinir. Bunun yanı sıra Echinecea ,bakır ve demir mineralleri ile protein, yağ asitleri ve A, C ve E vitaminleri de içermektedir.

Uyarılar: HIV virüsü taşıyan hastalar doktor tavsiyesi ile kullanmalıdır. Ürünü kullanmadan önce doktora danışılmalıdır. Kapağın içindeki emniyeti açık olan ürünleri satın almayınız. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Genrise Ürünlerini oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz, buzdolabında saklamayınız. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.