pages

EAN-Code: 8697875000772

İçerik:
Ginkgo biloba extract, mikrokristalize selüloz
 

Kullanım Alanları: Stresten veya yoğun iş temposundan kaynaklanan unutkanlık sorunu olanlar için doğal bir çözümdür. Alzheimer hastalığının ilk safhalarında, beyin hakimiyetinin korunmasında takviye olarak kullanılmaktadır. Ginkgo Biloba ayrıca, beyindeki ödemlerin azaltılmasına, beyin zarına ait dinamiklerin geliştirilmesine yardımcıdır.


Kullanım Şekli: Beslenme desteği olarak, gün içinde yemeklerden önce veya sonra 1-2 kapsül Ginkgo biloba alınması önerilir.

 

Etkisi: Ginkgo Biloba, beyindeki kan dolaşımını hızlandırmaya yardım ederek, hafızanın güçlenmesine sebep olur.

 

Yan Etkileri: Bilinen bir yan etkisi yoktur.

 

Özellikleri: Ginkgo Biloba, dünyada yaşayan en eski ağaç türü olarak bilinir. Stresten veya yoğun iş temposundan kaynaklanan unutkanlık sorunu olanlar için doğal bir çözümdür. Yapılan araştırmalar; Ginkgo Biloba’nın antioksidan etkisinin yanı sıra, Sodyum (Na+), Potasyum (K+) mineralleri ile ATP enzimlerini aktive ettiğini göstermiştir.

Uyarılar: Ürünü kullanmadan önce doktora danışılmalıdır. Kapağın içindeki emniyeti açık olan ürünleri satın almayınız. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Genrise Ürünlerini oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz, buzdolabında saklamayınız. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.