pages

Phyto, saç dökülmesine karşı bakımı yeniden tanımlıyor.

Saç dökülmesi ve saç büyümesi üzerinde etkili 15 biyolojik hedefi aktive eder.

%99 doğal ve bitkisel kaynaklı formüle sahiptir.

PHYTOLOGIST 15, yoğun dökülme karşıtı serum

- 15 biyolojik hedef üzerinde eşsiz bir etki

- 15. ve daha önce hiç kullanılmamış hedef: pre-adipositler

SAÇ BÜYÜMESİNDE ARTIŞ ve DAHA KALIN SAÇ TELİ

> Saç dökülmesinin 2 ay içerisinde yavaşlamasına yardımcı olur(1)

> Saç büyümesinde artış (2) 

> Daha güzel ve daha kalın saç teli oluşumunu destekler(3)

T0 ve T3+ anlarında 2 saç soğanının görüntüsü
"Bir gönüllünün, Phytologist 15 yoğun dökülme karşıtı serumu kullanmadan önce ve kullandıktan sonraki anagen fazda olan saç foliküllerinin mikroskobik görüntüleri"
 
(1) 74 kişi üzerinde 3 ay boyunca süren klinik çalışma. (2) 3 ay boyunca en iyi sonucu veren 48 gönüllü üzerinde klinik olarak ölçülen saç telinin ortalama sayısı. 74 kişide görülen 2,222 saç telinin ortalama değeri.
(3) 74 kişi üzerinde 3 ay boyunca yapılan klinik çalışma sonucu ve  80 kişinin 4 ay boyunca kendi saçı üzerindeki değerlendirmesi.

 %99 doğal ve bitkisel kaynaklı formül                

*Kakao ekstresi, yüksek anti oksidan gücü ile saç derisindeki iritasyonu mikro düzeye indirir ve saç tellerinin dökülmesini engellemeye yardımcı olur.

*Çin tıbbında kullanılan 50 bitkiden biri olan Çin Takkesi hücre metabolizmasını hızlandırarak, saç folikülünün hacminin artmasına ve saçın daha kalın, güçlü ve dayanıklı olmasına yardımcı olur.

*Himalayaların yükseklerinde yetişen Hint Kantaronu, pre-adipositler üzerinde etki ederek saç büyümesini ve yeni saç oluşumunu destekler.

Şampuanlamadan sonra,tüm şişeyi havlu ile nemi alınmış saçı bölüm bölüm ayırarak aplikatör yardımı ile saç derisine uygulayın. Nazikçe masaj yapın. DURULAMAYIN.Saçınızı dilediğiniz gibi şekillendirin. Haftada 3 kez uygulayın.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.