pages

Chitosan 700mg/120 kapsül

Chitosan 700mg/120 kapsül

65,90TL
Vergiler Hariç: 61,02TL

0 yorum / Yorum Yap

Marka: Genrise

Ürün Kodu: 543

Stok Durumu: en kısa sürede stoklarda

Adet
+

İçerik:
Chitosan, Vitamin C, Magnezyum stearat. 

Kullanım Şekli: Beslenme desteği olarak, gün içinde yemeklerle beraber 2 kapsül CHİTOSAN bol sıvı ile alınması önerilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda yağda eriyen vitamin eksikliğine sebep olmaması açısından Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri,A,D,E,K gibi yağda çözünen vitaminler ve çinko gibi bazı minerallerin emilimini önleyebileceğinden bunlardan 4 saat önce veya sonra alınmalıdır.Öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce birer tablet halinde bol sıvı ile alınması önerilir. Eğer kabuklu su ürünlerine alerjiniz varsa CHİTOSAN kullanmayın. Bu ürün hamile ya da emziren kadınlar veya çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.

 

Kullanım Şekli: Beslenme desteği olarak, gün içinde yemeklerle beraber 2 kapsül CHITOSAN bol sıvı ile alınması önerilmektedir

 

Yan Etkileri: Kabuklu su ürünlerine alerjisi olanlar kullanmamalıdır.


 

Uyarılar: Uzun süreli kullanımlarda yağda eriyen vitamin eksikliğine sebep olmaması açısından Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri A,D,E,K gibi yağda çözünen vitaminler ve çinko gibi bazı minerallerin emilimini önleyebileceğinden bunlardan 4 saat önce veya sonra alınmalıdır. Bu ürün hamile ya da emziren kadınlar veya çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.  Ürünü kullanmadan önce doktora danışılmalıdır. Kapağın içindeki emniyeti açık olan ürünleri satın almayınız. Çocukların erişebileceği yerlerden uzak tutunuz. Genrise Ürünlerini oda sıcaklığında, direk güneş ışığı görmeyen bir yerde muhafaza ediniz, buzdolabında saklamayınız.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.