pages

GenMass 2250g

GenMass 2250g

119,90TL
Vergiler Hariç: 111,02TL

4 yorum / Yorum Yap

Marka: Genrise

Ürün Kodu: DFKR2467L

Stok Durumu: en kısa sürede stoklarda


Mevcut Seçenekler:

Adet
+

İçerik: Dekstroz Monohidrat, Whey protein konsantre, Taurin, Riboz, Glukuronolakton.Vitamin C, Vitamin B3, Vitamin E, Vitamin B5, VitaminB6, Vitamin B2, VitaminB1, folikasit, Biotin, Vitamin B12


Kullanım Alanları: Egzersizden 2 saat sonra 9- 16 g / kg / gün karbonhidrat alımı halinde, kas glikojeni 24 saatte yerine konulabilmektedir.% 75 lik karbonhidrat miktarı ve % 22,5 lik protein miktarıyla GenMass yağsız kas kütlesinin artırılmasında etkili bir sporcu takviyesidir.

Kullanım Şekli: Günde 1 kere 75g 250ml süt ile önerilir.


Etkisi: GenMass içeriğindeki; Taurin; sporcuların kas yapımını ve dayanıklılığı destekleyerek, yorgunluğun giderilmesi ve zihinsel fonksiyonların güçlenmesine yardımcıdır. Ribose; uzun süreli ağır antrenman dönemlerinde, boşalan ATP havuzunun tekrar dolarak, enerji seviyesinin istenen seviyeye gelmesinde ve böylelikle yorgunluk belirtilerinin hissedilmemesinde yardımcıdır. Glukuronolakton; Vücuttan zararlı maddelerin atılmasına ve hızlı bir şekilde enerji sağlanmasına yardımcıdır. Dextroz 75’in formülü, B vitaminleri, vitamin C, folik asit ve biotin ile de zenginleştirilmiştir.                                                      

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.