pages

Kategoriler

Saç Derisi Bakımı

BİLİMSEL OLARAK KANITLANMIŞ ETKİNLİK

PHYTOSOLBA Laboratuvarlarının bilimsel ve botanik uzmanlığı ile geliştirilen PHYTO saç bakım ürünleri; saç dökülmesi, tahriş olmuş saç derisi gibi saç sorunlarını çözmek üzere bitkisel kökenli doğal aktif bileşenler kullanarak geliştirilmiştir.

Gücünü çok sayıda patentten ve 40 yıl süren araştırmalardan alan bu ürünlerin etkinliği bağımsız laboratuvarlar tarafından yürütülen klinik deneyler sonucunda kanıtlanmıştır. Düzenli olarak ya da yılda 2-3 kez yoğun bakım kürü olarak kullanılabilirler.

Sırala:
PHYTO 7    7 Bitki Özü İçeren Günlük Nemlendirici Krem Kuru Saçlar
Hızlı incele

PHYTO 7 7 Bitki Özü İçeren Günlük Nemlendirici Krem Kuru Saçlar

85,00TL
Kuru saçlar için durulanmaya ihtiyaç duyulmayan günlük krem. PHYTO’nun 40 yıllık efsanevi saç bakımı!FaydalarıPHYTO 7’nin pürüzsüz yağsız formülü saçı ağırlaştırmadan saçın optimum nem seviyesini korur. Saçınız nazikçe korunurken esnek, yumuşak ve parlak bir görünüm kazanır.PHYTO Aktif İçerikleri PHYTO 7, nemlendirici ve yenileyici özellikleri sebebiyle seçilmiş 7 çeşit bitki ekstresi ile for..
PHYTOLOGIST 15 Yoğun dökülme karşıtı serum Tüm Saç Dökülmeleri
Hızlı incele

PHYTOLOGIST 15 Yoğun dökülme karşıtı serum Tüm Saç Dökülmeleri

435,00TL
Phyto, saç dökülmesine karşı bakımı yeniden tanımlıyor.Saç dökülmesi ve saç büyümesi üzerinde etkili 15 biyolojik hedefi aktive eder.%99 doğal ve bitkisel kaynaklı formüle sahiptir.FaydalarıPHYTOLOGIST 15, yoğun dökülme karşıtı serum- 15 biyolojik hedef üzerinde eşsiz bir etki- 15. ve daha önce hiç kullanılmamış hedef: pre-adipositlerSAÇ BÜYÜMESİNDE ARTIŞ ve DAHA KALIN SAÇ TELİ> Saç dökülmesini..