pages

Kategoriler

Vücut

Sırala:
Ferahlatıcı Vücut Spreyi
Hızlı incele

Ferahlatıcı Vücut Spreyi

105,00TL
AÇIKLAMABir kucaklamanın inceliğinden esinlenen bu parfüm, cilde tatlı bir dokunuşta bulunarak Hindistan Cevizi püresi, Beyaz Çiçekler ve Yabani Vanilya esintilerini taşıyan zarif kokusuyla duyuları harekete geçirir. Cildi dinlendirir, yeniler ve ipeksi bir dokunuş kazandırır.GÜZELLİK İPUÇLARINUXE Body Dinlendirici Parfümü sıkarak cildinizi tatlı kokuları içeren kadifemsi bir dokunuşla sarın. ..
Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 50
Hızlı incele

Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü SPF 50

120,00TL
AÇIKLAMABu yüksek koruma sağlayan, Su ve Güneş çiçekleri içeren güneş spreyi güneş kaynaklı erkan yaşlanma belirtilerinin görünümüne karşı koruma sağlar.  Son derece pratik olan güneş spreyi, hem hafif, hem de suya ve tere dayanıklı, cilt üzerinde hoş bir şekilde eriyen, akışkan bir dokuya sahiptir. Sportif faaliyetler için idealdir.İdeal bir şekilde korunan, nemlendirilen ve y..
NUXE Body 24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü
Hızlı incele

NUXE Body 24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü

80,00TL
AÇIKLAMABadem ve portakal çiçekleri içeren bu ultra akışkan vücut sütü yağlı his bırakmadan kolayca emilir. Cildiniz 24 saat boyunca nemini korur, rahatlık ve esneklik kazanır. İpek gibi yumuşak bir cilde kavuşursunuz.GÜZELLİK İPUÇLARINUXE Body 24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü'nü sabah ve/veya akşam tüm vücudunuza uygulayın.FORMÜLEn az %92 oranında doğal içeriğe (badem ve portakal çi..
NUXE Body Duş Jeli
Hızlı incele

NUXE Body Duş Jeli

35,00TL
AÇIKLAMANUXE Body Duş Jeli bitkisel kökenli temizleyici bazı, badem ve portakal çiçekleri içeren sabunsuz formülüyle cildinizi nazikçe temizler. İnce köpüğü ve hoş kokusuyla günlük bakımınızı büyük bir keyfe dönüştürür.GÜZELLİK İPUÇLARINUXE Body Duş Jeli'ni sabah ve/veya akşam nemli cilde uygulayın.FORMÜLEn az %94 oranında doğal içeriğe (badem ve portakal çiçekleri...) sahiptir.Paraben i..
NUXE Body Selülit Giderici İnceltici Serum
Hızlı incele

NUXE Body Selülit Giderici İnceltici Serum

135,00TL
AÇIKLAMABitkisel kafein, bitki özleri ve çeşitli polifenoller içeren ultra yoğun inceltici serum, üçlü etkisi (yağ depolarını boşaltma, yağları atma, tekrar şekillendirme) sayesinde, selülitin yol açtığı portakal kabuğu görünümünü giderir. İlk uygulamadan itibaren cilt fark edilir şekilde pürüzsüzleşir.GÜZELLİK İPUÇLARINUXE Body Selülit Giderici İnceltici Serum'u sabah ve/veya akşam ener..
NUXE Body Sıkılaştırıcı Vücut Kremi
Hızlı incele

NUXE Body Sıkılaştırıcı Vücut Kremi

155,00TL
AÇIKLAMABadem ve portakal çiçekleri içeren bu sıkılaştırıcı vücut kremi, çift etkisi sayesinde hem sıkılaştırır hem de yaşlanma karşıtı bakım yapar. Kolay emilen dokusu, hedeflenen sarkık bölgelere (basenler, bel, göğüs ve kollar) masaj yapmak için idealdir. Cilt daha canlı, daha yumuşak ve daha sıkı bir görünüme kavuşur.GÜZELLİK İPUÇLARINUXE Body Sıkılaştırıcı Krem'i sabah ve/veya ..
Rêve de miel besleyici vücut peeling'i®
Hızlı incele

Rêve de miel besleyici vücut peeling'i®

90,00TL
AÇIKLAMA Bal, Altın Şeker Kristalleri ve Değerli Yağlar içeren bu vücut peeling'i  tek üründe iki bakım sunar: ölü hücreleri temizlerken cildi besler. Cilt dokusu pürüzsüzleşir, cilt beslenir ve gözle görülür şekilde güzelleşir.Gerçek bir keyif deneyimi sunan bu vücut peeling'i, çiçek balı kokusu ve cildi hem koruyucu hem besleyici bir katmanla kaplayan eşsiz yağlı balsam ..
Rêve de Miel® Şampuan 300 ml. pompalı
Hızlı incele

Rêve de Miel® Şampuan 300 ml. pompalı

60,00TL
AÇIKLAMARêve de Miel Yumuşatıcı Şampuan'ın yıkama bazı eşsiz yumuşaklığıyla her tür saç için uygundur. Gözleri yakmaz. Silikon ve paraben içermeyen formülüyle saça zarar vermediğinden sık aralıklarla kullanılabilir. Saça bal parlaklığı kazandırır. Saçlarınız hoş bir koku (%100*) ve yumuşaklık (%92*) kazanır.GÜZELLİK İPUÇLARIRêve de Miel® Yumuşatıcı Şampuan'ı istediğiniz sıklıkta kul..
Rêve de Miel® Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli
Hızlı incele

Rêve de Miel® Yüz ve Makyaj Temizleme Jeli

65,00TL
AÇIKLAMABal ve ayçiçeği içeren sabunsuz yüz ve makyaj temizleme jeli, tek bir adımda hem makyajınızı çıkarır hem yüzünüzü temizler. Güzel bir cilt için duyulara hitap eden bir ziyafet...GÜZELLİK İPUÇLARIYüz ve Makyaj Temizleme Jeli'ni sabah ve/veya akşam, nemli cilde masaj yapıp köpürterek uygulayın ve temiz su ile durulayın. Göze temas ettirmeyin.FORMÜLEn az %93 oranında doğal içeriğe (..