pages

Kategoriler

Anti-Aging

NUXE'te anti-aging

 

Anti-aging bakımda 1 numara* olan NUXE yoğun aktif içeriklere sahip, patentli ve uzman bakım ürünleriyle cildinizin gençliğini korumasına yardımcı olur ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltır.
İlk çizgileriniz kendini göstermeye başladığında, anti-aging krem kullanmak cildinizin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olacaktır.

 

İlk mimik çizgileri için Nirvanesque®, yerleşik mimik çizgileri ve sıkılık kaybı için Merveillance® expert ve olgun ciltlere gençlik aşılayan Nuxuriance® serileri cilt yaşınıza uygun anti-aging bakım sağlarken her yaştan kadına hitap eden anti-aging bakım serisi Nuxellence® ise cilt hücrelerine enerji depolayarak gençlik ve ışıltı kazandırır.

 

NUXE anti-aging bakım serilerinin her ürünününde nefis dokular ve kokular bulacak, güzellik rutininizi keyifli bir cilt bakım deneyimine dönüştüreceksiniz.

Sırala:
Nuxellence® DETOX
Hızlı incele

Nuxellence® DETOX

330,00TL
AÇIKLAMAÇarkıfelek ve gülibrişim özleri içeren 10 patentli bu anti-aging bakım ürünü cildin toksinlerden arındırılmasını sağlayan(1), hücreleri yenileyen(1) ve cilt hücrelerinin kalbine etki ederek hücrelerin optimum enerji seviyesini korumasını sağlayan(1) ilk gece bakımıdır.2 saat fazladan uyumuşsunuz gibi(2) dinlenmiş ve ışıldayan bir ciltle uyanırsınız. Geceden geceye cildi..
Nuxellence® ECLAT
Hızlı incele

Nuxellence® ECLAT

295,00TL
AÇIKLAMANuxellence Jeunesse, Nuxellence Eclat'ya dönüştü. Çarkıfelek çiçeği ve hiyalüronik asit içeriklerine sahip 10 patentli anti-aging yüz bakım ürünü cilt hücrelerinin tam kalbine etki ederek hücrelerin optimum enerji seviyesini korumasına yardımcı olur.(1) Cilt ışıltı kazanır ve gençleşir. Düzeltici pigmentlerle zenginleştirilmiş dokusu sayesinde anında aydınlatıcı et..
Nuxuriance® Ultra 20SPF Gündüz Bakım Kremi
Hızlı incele

Nuxuriance® Ultra 20SPF Gündüz Bakım Kremi

250,00TL
AÇIKLAMAMilyonlarca bi-floral hücre (safran çiçeğinden elde edilen aktiflerin begonvil hücresine hapsedilmesiyle oluşan hedef odaklı ve sürekli etki sağlayan kapsüller) içeren bu krem cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken; cildi güneşin zararlı etiklerinden korumaya yardımcı olur. Yüz ovalinin sıkılaştırmaya ve yüz hatlarının toparlanmasına katkıda bulunur.GÜZELLİK İPUÇLARINuxuriance® Ultra 20..
Nuxuriance® Ultra Besleyici Krem
Hızlı incele

Nuxuriance® Ultra Besleyici Krem

240,00TL
AÇIKLAMABi-floral® safran ve begonvil hücreli, genel yaşlanma önleyici yoğunlaştırıcı besleyici krem cildi canlandırır, yüz konturunu yeniden şekillendirir ve kırışıklıkları düzeltir. Cilt daha genç görünür; pürüzsüz ve yoğun görünüm sayesinde dolgunluk kazanır. Doğal ışıltısını geri kazanır. Bu krem besler, esneklik kazandırır ve rahatlatır.GÜZELLİK İPUÇLARINuxuriance® ultra genel yaşlanma ö..
Nuxuriance® Ultra Gece Kremi
Hızlı incele

Nuxuriance® Ultra Gece Kremi

240,00TL
AÇIKLAMABi-floral® safran ve begonvil hücreli, genel yaşlanma önleyici yoğunlaştırıcı gece kremi canlandırır, konturunu canlandırır, dolgunlaştırır ve yeniden şekillendirir. Cilt yumuşak ve aydınlık görünür. Daha genç, pürüzüz ve yoğun bir görünüm kazanır. Doğal ışıltı geri kazanılır ve hatlar dinlenmiş izlenimi verir. GÜZELLİK İPUÇLARINuxuriance® ultra genel yaşlanma önleyici yoğunlaştı..
Nuxuriance® Ultra Roll-On Maske
Hızlı incele

Nuxuriance® Ultra Roll-On Maske

200,00TL
AÇIKLAMABi-floral® safran ve begonvil hücreli, genel yaşlanma önleyici dolgunlaştırıcı roll-on maske cildi düzleştirir, yüz konturunu yeniden şekillendirir ve ışıltıyı geri kazandırır. Cilt dolgunlaşır, dinlenir ve sıkılaşır; yüz konturu yeniden şekillenir.GÜZELLİK İPUÇLARINuxuriance Ultra® dolgunlaştırıcı yaşlanma önleyici maskeyi "taze etkili" roll-on aletle uygulayın, 10 dakika bekletin, s..
Nuxuriance® Ultra Serum
Hızlı incele

Nuxuriance® Ultra Serum

275,00TL
AÇIKLAMABi-floral® safran ve begonvil hücreli, genel yaşlanma önleyici yoğunlaştırıcı serum teni canlandırır, dolgunlaştırır ve bütünleştirir. Cilt daha genç görünür ve doğal ışıltısı canlanır. Ten bütünleşir ve berraklaşır. Yüz konturu adeta yeniden şekillenir ve çizgiler yukarı kalkar.GÜZELLİK İPUÇLARINuxuriance® ultra genel yaşlanma önleyici yoğunlaştırıcı serumu sabahları ve/veya akşamlar..
Yaşlanma Karşıtı & Leke Karşıtı El Kremi Nuxuriance® Ultra
Hızlı incele

Yaşlanma Karşıtı & Leke Karşıtı El Kremi Nuxuriance® Ultra

135,00TL
AÇIKLAMABu Yaşlanma Karşıtı & Leke Karşıtı El Kremi, Safran ve Begonvilin Bi-floral® hücrelerinden üretilmiştir ve cildi pürüzsüzleştirerek sıkılaştırırken aynı zamanda lekeleri azatır. Bu yaşlanma karşıtı el bakımı sayesinde eller daha genç görünüyor: cilt pürüzsüzleşiyor ve yumuşuyor. GÜZELLİK İPUÇLARIKüçük bir parça Yaşlanma Karşıtı ve Leke Karşıtı El Kremi Nuxuriance® U..