pages

Kategoriler

Güneş Bakımı

Alt Kategoriler

Sırala:
Esthederm Into Repair
Hızlı incele

Esthederm Into Repair

219,00TL
MAKSIMUM KORUMA& GÜNEŞ BAKIMI INTO REPAIR FACE CREAMYüksek koruma sağlayan kırışıklık karşıtı güneş bakım kremi. Into Repair, toleranssız cilt için aynı zamanda yaşlanma karşıtı bakım uygulayan rakipsiz bir üründür. Güneş intolerans araştırmalarının sonucudur ve Repair teknolojisi kullanılmaktadır. Kırışıklık karşıtı etken maddelerden yana zengin olan bu kapsamlı cilt bakım ürünü, ci..
Esthederm No Sun
Hızlı incele

Esthederm No Sun

229,00TL
MAKSİMUM KORUMA SAĞLAYAN GÜNEŞ BAKIMI NO SUN  Maksimum Güneş Koruması- %100 Mineral. Cildinize maksimum koruma sağlamak için Institut Esthederm No Sun’ı geliştirdi: Bu ürün o kadar koruyucudur ki, tüm güneş yoğunluğunda maksimum korunabilirsiniz.  Kalıcı gücüyle suya ve terlemeye karşı dayanıklı, uzun süren koruma sağlar. No Sun güneşe normalin üzerinde maruz kalanlar veya..
Esthederm Photo Regul
Hızlı incele

Esthederm Photo Regul

219,00TL
YÜKSEK KORUMALI PİGMENT KARŞITI BRONZLAŞTIRICI KREM PHOTO REGUL FACE CREAMPigment düzensizlikleri görülen ciltler için 1 numaralı bronzlaştırıcı güneş bakım kremi.  Pigment düzensizliklerinin görünümünü azaltan ve hafif, eşit görünümlü bir bronzluk elde etmenize imkân tanıyan ilk güneş bakım ürünü.Her tür güneş maruziyetinde güvenli ve eşit görünümlü bir bronzluk için ciltteki aşırı..
Esthederm Photo Reverse
Hızlı incele

Esthederm Photo Reverse

219,00TL
KAHVERENGI LEKELERE KARŞI YÜKSEK KORUMA PHOTO REVERSE FACE CREAM​Cildin pigment lekeleri geliştirerek güneşe tepki verme alışkanlığının olduğu durumlarda, pigmentler bu lekeleri çevreleyen cilt dokusundan daha hızlı bronzlaşma eğilimi taşır. Bronzlaştıkça, pigment lekeleri ile bu lekeleri çevreleyen cilt dokusu arasındaki fark daha da belirginleşir. Photo Reverse aşırı pigmentleşmeyi düzeltir..