pages

Kategoriler

Göz Bakımı

Göz Bakımı
Sırala:
Dermalogica stress posıtıve eye lift
  • INDIRIM
Hızlı incele

Dermalogica stress posıtıve eye lift

515,00TL 463,50TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİAktif, serinletici krem jel maske stres kaynaklı belirtileri azaltmak için cilde enerji sağlar. Yüksek performanslı formül gözaltındaki torbalanmaları ve morlukları azaltırken cildi aydınlatır göz bölgesini gerginleştirir ve cilt bariyer bütünlüğünü güçlendirmeye yardımcı olur. Yabani Indigo Tohum aktifleri göz altı halkalarının belirginliğini azaltmaya yardımcı olmak için cildi ay..
Dermalogica Total Eye Care SPF15
  • INDIRIM
Hızlı incele

Dermalogica Total Eye Care SPF15

400,00TL 360,00TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİSPF'li göz kremi, koyu renk halkaları kapatır. Cildi yumuşatıcı alfa hidroksi asitler ve bitkisel özler ile göz çevresindeki şişliği ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Optik Işık Yansıtıcılar koyu renk halkaları azaltmaya yardımcı olurken, kimyasal içermeyen güneş filtreleri ile ilerde oluşabilecek hasarlara karşı göz çevresini korur. Suni koku ve renklendirici ..
Dermologica Intensive Eye Repair
  • INDIRIM
Hızlı incele

Dermologica Intensive Eye Repair

423,00TL 380,70TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİBesleyici göz kremi, nemsizlik çizgilerini hedef alır. Bu nemlendirici krem zamansız yaşlanma belirtilerini azaltmaya ve Vitamin A, Zufa Otu ve Pro-Vitamin B5 ile nazik göz çevresindeki hasarları onarmaya yardımcı olur. Elastikiyeti arttırmaya ve fitonütrientler ve Salatalık ve Arnika ile cilt dokusunu pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken, Vitamin C ve E ile birlikte kullanılan Üzüm..