pages

Kategoriler

Temizleyiciler

Temizleyiciler
Sırala:
Dermalogica Dermal Clay Cleanser 250ml
  • INDIRIM
Hızlı incele

Dermalogica Dermal Clay Cleanser 250ml

243,00TL 218,70TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİDerin temizleme sağlayan kil bazlı formülü ile yağlı cildi arındırır. Suda çözünebilen Kaolin ve Yeşil killer ile kombine edilmiş arındırıcı Mürver, Sarmaşık ve Limon özleri aşırı yağı giderir ve cildi arındırır.FAYDALARIDerin temizleme sağlayan kil bazlı formülü ile yağlı cildi arındırır. Suda çözünebilen Kaolin ve Yeşil killer ile kombine edilmiş arındırıcı Mürver, Sarmaşık ve Li..
Dermalogica precleanse
  • INDIRIM
Hızlı incele

Dermalogica precleanse

269,00TL 242,10TL
Ürün adı: Dermalogica PrecleanseMarkası: Dermalogica Ürün boyutu: 150mlÖzet bilgi: Hassas ciltleri makyaj kalıntılarından temizlerken cilde bakım sağlayan bir üründür.Etki alanı: Cilt bakımı, onarıcı, rahatlatıcıCilt tipi: Hassas ve karma cilt tipleri de dahil tüm cilt tipleri için üretilmiştir.Özellikleri:Gözenekleri tıkamadan derin temizlik sağlayan yağ, makyaj ve gözenekleri temizleyen özel bir..
Dermalogica precleanse balm
  • INDIRIM
Hızlı incele

Dermalogica precleanse balm

245,76TL 221,19TL
Ürün Adı:Dermalogica  Precleanse Balm 90ml Ürün Markası:Dermalogica  Ürünün Boyutu:90ml Etki Alanı:Temizleme, Arındırma Uygun Cilt Tipleri:Normalden Kuruya Dönük Ciltler Ürünün Faydaları:Ciltteki kirleri ve makyajı arındırmaya yardımcı balzamdan yağa dönüşen temizleyici.Daha temiz ve daha ferah bir cilt için, cildinizde PreCleanse Balm ile başlayan çift temizleme..
Dermalogica special cleansing gel
Hızlı incele

Dermalogica special cleansing gel

243,00TL
ÜRÜN ÖZELLİKLERİTüm cilt durumları için sabun içermeyen, köpüren temizleyici . Cildin doğal nem dengesini bozmadan birikimleri gidererek cildi tazeler. Doğal Sabunotu köpüğü ile birikimleri ve toksinleri giderirken, Yatıştırıcı Oğul otu ve Lavanta özleri ile cildi sakinleştirir. Suni renklendirici ve koku içermez.FAYDALARICildi gerginleştirmeden ve kurutmadan birikimleri giderir.  Rahatlatıcı..