pages

S.S.S.

Kapıda Ödeme seçeneği ile alışveriş yaptığınızda aynı gün yada bir sonraki gün satış temsilciniz tarafından üyelik bilgilerinizde vermiş olduğunuz irtibat telefon numaranızdan aranıp siparişiniz için onay alınır. Bu işlemden sonra siparişiniz en kısa sürede kargoya verilecektir. Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapıp ürün kargo firması tarafından size ulaştırıldığında geçersiz bir mazeret ile siparişini teslim almayan üyelerimizin üyeliği iptal edilmektedir.
Kasaya gidip siparişinizi tamamlama aşamasında kapıda ödeme seçeneğini seçtikten sonra sipariş notu kısmına kapıda ödeme nakit mi yoksa kapıda ödeme kredi kartı mı ile ödemek istediğinizi belirtiniz.
Bu durumda siparişinizi teslim almayıp mutlaka kargonun hasarlı olduğuna dair kargo firma yetkilisi ile bir tutanak tutup iade yoluna gitmeniz gerekmektedir. Tespit tutanağı bize ulaşır ulaşmaz siparişiniz yenilenip size tekrar gönderilecektir. Hasarlı kargoyu teslim alırsanız bu durumun telafisinin tarafımızdan yapılması mümkün olmayacaktır.
Siparişiniz kargoya verildiği günün akşamı sisteme kargo takip numarası otomatik olarak işlenir. Kargo takip numarası ile ilgili kargodan siparişinizi takip edebilirsiniz. Bu aşamada oluşan gecikme yada problemler olduğunda ivedilikle Genrise satış temsilcinizi arayarak yada mail ile durumu bildirdiğiniz taktirde sorunların çözümlenmesi daha hızlı olmaktadır.
Genrise protein ürünü içerisinden çıkan ölçek ile silme birbuçuk ölçek 500 ml. su yada eğer kilo probleminiz yoksa az yağlı yada yağsız süt ile bir karıştırıcı yardımı ile tamamen çözündükten sonra kullanabilirsiniz. Genrise ürünlerinde yardımcı madde(katkı maddesi) (tatlandırıcı,kıvam artırıcı,aroma,koruyucu vb.) minimum düzeyde olduğu için protein ürünlerinin sütle kullanımı tercih sebebi olmaktadır.
Havale ödeme seçeneği ile alışverişi tamamlayıp banka havalesini gerçekleştirdiğiniz an bize mail ile havale bildiriminde bulunmanız işlemleri hızlandıracaktır. Ancak bildirim yapmasanızda muhasebe departmanı çalışanımız banka havalesini gördüğü an siparişiniz onay alır ve ogün yada bir sonraki gün siparişiniz kargoya verilecektir.
Sipariş işlem aşamasında adres bölümüne teslim almak istediğiniz kargo şube ismini,ilçe ve ilini yazdığınız taktirde istediğiniz şekilde siparişinizi teslim alabilirsiniz.
Sayfamızın en altında hesabım başlığı altında kampanyalara tıklandığında yada indirimdekiler başlığı altında güncel kampanyaları görebilirsiniz. Ayrıca bazı kampanyalar belli zaman aralıklarında sınırlandırılmaktadır. Bu durum ürün resmi üzerinde kampanyada son anlar ile kampanyanın bitimine kalan süre işlemektedir. Bunların dışında kampanyalar ve indirimdekiler kısmında yer almadığı halde ilgilendiğiniz ürüne girdiğinizde büyük ürün resminin sağ tarafında bulunan büyük etiket ikonu içerisinde 2 - 3 - 4 kutu alımlarda indirimli fiyatlar olabilir. Bu tip çoklu alımlarda ki indirimleri ancak ilgilendiğiniz ürün sayfasına girdiğinizde bu etiketin içerisinden görebilirsiniz.
Gün içinde saat 11:00 a kadar verilen siparişler o gün, saat 11:00 dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya teslim edilir. Ancak kampanya dönemlerinde ve yoğun sipariş dönemlerinde gecikme olabilir. Ancak resmi tatiller hariç verilen siparişler her ne olursa olsun 3 iş günü içerisinde mutlaka kargoya teslim edilir.